Lojtarë Të Këqinj Në Linjë

Shijoje përvojën e vërtetë të shumëzimit me komunitetin tonë


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Lojra Gratis Online Gey: Bashkohu Me Ne Brenda Tani!

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojra Gratis Online Gay: bashkohu tani!

Emri im është Andi dhe jam pronari DHE CEO i Lojrave Falas Të Homoseksualëve Në Internet. Kam punuar shumë me ekipin e dymbëdhjetë bashkëpunëtorëve të mëdhenj gjatë pesë viteve të fundit për të mbledhur këtë komunitet të vogël që ne mendojmë se me të vërtetë tregon se çfarë loje porno është e gjithë kjo. Tani, siç mund ta gjeje nga titulli, çdo gjë që do të gjesh këtu brenda është rrobaqepëse e bërë nga vëllezërit homoseksualë atje jashtë. Nëse kjo nuk duket sikur është e rëndësishme për interesat tuaja, mund të jetë një ide për ju që të shkoni përpara dhe të gjeni një portal tjetër loje, meqë ky këtu është 100% gej!, Jemi shumë të emocionuar t'ju tregojmë se me çfarë kemi punuar gjatë viteve të fundit dhe pulsi juaj duhet të rritet për pak sekonda, kur të shikoni të gjitha lojrat që kemi në dispozicion. Ju mund të dëshironi vetëm të regjistroheni tani dhe të hidhni një sy përreth për veten tuaj, ose alternativa ju mund të lexoni pak poshtë dhe unë do t'ju them se Çfarë i bën Lojrat E Homoseksualëve Falas Në Internet kaq të mira. Shpresoj të të pëlqejë ajo që kemi dy oferta dhe se vërtet ia kalon mirë pa cache titujsh. Paqe!

Varietet i madh i lojës

Për të tërhequr sa më shumë lojtarë gej që të jetë e mundur, ne menduam se ishte e kujdesshme të ishte veçanërisht e gjerë me drejtimin tonë: të mos përqëndrohemi shumë në një lloj loje ose një zhanër brenda nën-qoshes së homove. Pas shqyrtimit të kujdesshëm, ne vendosëm se pasja e ekipeve të shumëfishta të zhvillimit dhe grumbujve të njerëzve ishte mënyra më e mirë për të shkuar për të marrë varietet që donim: duket se me të vërtetë e kemi paguar bazuar në reagimet fillestare nga komuniteti ynë. Qëllimi këtu është të sigurohemi që asnjë individ i vetëm nuk është pa të paktën disa lojra që janë shumë të rëndësishme për interesat e tyre erotike., Ne duhet të bëjmë disa sakrifica me qëllim që të arrijmë këtë, por rezultati ka të ngjarë të flasë për veten e tyre. Në kohën e shkrimit të këtij teksti, mbledhja totale e lojrave brenda Lojrave Gratis Online Gay është 26 vjeç, me katër të tjera të planifikuara për lirim vetëm në gjashtë muajt e ardhshëm. Ne duam të vendosim një standard të ri në komunitet dhe me të vërtetë besojnë se të gjithë të tjerët do të na kopjojnë në drejtimin tonë në asnjë kohë. Gjatë këtyre 26 lojrave, do të gjesh cipa të ashpër, gangsterë, simulatorë gojorë, binjakë, arinj dhe çdo gjë në mes., Kemi gjithashtu takime me simulatorë, role që luajnë lojra, tituj aksionesh dhe madje edhe disa variacione pasazhi për ata që duan një lirim të shpejtë për lojrat e homove: mjaft të ëmbël, eh?

Është e jotja falas!

Është në fakt e çmendur se sa lojra kanë luftuar me të vërtetë për të jetuar deri në hip që ata kanë premtuar: kjo është arsyeja pse ne kemi vendosur të marrim frymëzimin tonë nga zhvilluesit që japin titujt e tyre krejtësisht pa pagesë dhe të monetizojnë nëpërmjet metodave të tjera. Shembuj përfshijnë Rrugën e Dëbimit, CS:SHKO dhe Liga E Legjendave – kushdo që mendon se ju nuk mund të bëni një pjesë të mirë të ndryshimit duke dhënë diçka falas nuk e ka parë kurrë industrinë kryesore të lojrave!, Kështu që me pak fjalë, nënshkrimi I Lojrave Të Homoseksualëve Në Internet është aktualisht krejtësisht i lirë dhe me të gjitha metriket e ardhshme do të vazhdojnë të jenë kështu deri në fund të kohës. Metodat e monetizimit që përdorim përfshijnë mikro-transaksionet e vogla në tituj të ndryshëm, dhurimet nga përdoruesit dhe disa vende reklamuese që janë jobindëse dhe shumë të rëndësishme për komunitetin e homoseksualëve. Ju lutem vini re se asnjë nga lojrat që janë pritur brenda plotë nën përshkrimin e të qënit 'page për të fituar'., Nuk ka kohë për të fituar asgjë, kështu që ju nuk do të ndjehen nën presion për të shpenzuar para në qoftë se ju me të vërtetë nuk doni. Na pëlqen të mendojmë se jemi një prodhues etik i lojës dhe nuk duam të rrezikojmë reputacionin tonë duke tërhequr taktika të dyshimta për të fituar para të shpejta. Sa më shumë të jemi këtu, aq më shumë të përqendrohemi në ndërtimin e një platforme të besueshme, aq më mirë do të jetë në afat të gjatë.

Bonusi falas shfaq Në Lojrat Gratis Online Të Homove

Ndërsa grupi i titujve të lojrave që kemi një më shumë se sa për të bindur njerëzit të regjistrohen, ne gjithashtu donim t'u jepnim njerëzve një alternativë për të luajtur edhe kur të vijnë të vizitojnë bibliotekën tonë. Kjo është arsyeja pse ne aktualisht kemi një tub të trupëzuar që ofron mijëra video në një grup të gjerë çerdhesh është se do të jetë direkt e rëndësishme për homoseksualët atje që kanë nënshkruar. Ndërsa këto nuk mund të shkarkohen në vend për shkak të kufizimeve të liçensës, mund t'i rrjedhësh ato në një fraksion të pakufizuar dhe çdo video e vetme është së paku 720p, me rreth 80% që kanë një opsion për të çizmuar., Navigacioni dhe hyrja janë shumë të mira dhe kemi punuar me disa nga studiot më seksi për t'ju bërë djemtë më të mirë në biznes duke bërë pisët. Mjafton të them se nëse do ndonjë filmim të frikshëm të veprimit të të gjithë njerëzve, të bashkohesh me ne është një mënyrë e mirë për ta marrë. Edhe 10 video të reja shtohen çdo ditë, kështu që mund të kontrollosh dhe të marrësh pak memut të freskët kur të duash.

E ardhmja E Lojrave Falas Online Të Homoseksualëve

Siç u përmend më parë, parashikimi Afat-gjatë i Lojrave Gratis Online Të Homove është diçka në të cilën jemi shumë të përqëndruar dhe synimi ynë është të ndërtojmë diçka për të cilën do të jemi krenarë muajin e ardhshëm, vitin e ardhshëm dhe në dekadën e ardhshme. Do të ishte një nder i madh dhe një privilegj të të kisha në bord për këtë udhëtim, kështu që të lutem, merr parasysh të krijosh llogarinë tënde falas menjëherë për të bërë argëtimin e lëngshëm të lojrave të homoseksualëve që do. Ka qenë një shkrim fantastik për uebsajtin tim, shpresoj të kesh mësuar shumë dhe të kalosh një kohë të mrekullueshme brenda., Kujdesu për veten dhe le të jetë sesioni yt i ardhshëm i lojrave të homoseksualëve të jetë më i miri deri tani!

Luaj Falas Tani